ikon Anasayfa Destek menü Giriş Yap telefon Whatsapp
1
Sepet
  İnstagram 500 Hikaye İzlenme
  Gerçek Kullanıcılar
  Karışık Kullanıcılar
  0-6 Saat
  Hızlı Gönderim
  10 TL %50 İndirim

  5 TL

  İnstagram 1.000 Hikaye İzlenme
  Gerçek Kullanıcılar
  Karışık Kullanıcılar
  0-6 Saat
  Hızlı Gönderim
  18 TL %50 İndirim

  9 TL

  İnstagram 2.000 Hikaye İzlenme
  Gerçek Kullanıcılar
  Karışık Kullanıcılar
  0-6 Saat
  Hızlı Gönderim
  30 TL %50 İndirim

  15 TL

  İnstagram 5000 Hikaye İzlenme
  Gerçek Kullanıcılar
  Karışık Kullanıcılar
  0-6 Saat
  Hızlı Gönderim
  70 TL %50 İndirim

  35 TL

  İnstagram 10.000 Hikaye İzlenme
  Gerçek Kullanıcılar
  Karışık Kullanıcılar
  0-6 Saat
  Hızlı Gönderim
  126 TL %50 İndirim

  63 TL

  İnstagram 15.000 Hikaye İzlenme
  Gerçek Kullanıcılar
  Karışık Kullanıcılar
  0-6 Saat
  Hızlı Gönderim
  164 TL %50 İndirim

  82 TL

  İnstagram 20.000 Hikaye İzlenme
  Gerçek Kullanıcılar
  Karışık Kullanıcılar
  0-6 Saat
  Hızlı Gönderim
  198 TL %50 İndirim

  99 TL

  İnstagram 25.000 Hikaye İzlenme
  Gerçek Kullanıcılar
  Karışık Kullanıcılar
  0-6 Saat
  Hızlı Gönderim
  266 TL %50 İndirim

  133 TL

  İnstagram 50.000 Hikaye İzlenme
  Gerçek Kullanıcılar
  Karışık Kullanıcılar
  0-6 Saat
  Hızlı Gönderim
  300 TL %50 İndirim

  150 TL

  İnstagram 100.000 Hikaye İzlenme
  Gerçek Kullanıcılar
  Karışık Kullanıcılar
  0-6 Saat
  Hızlı Gönderim
  520 TL %50 İndirim

  260 TL

  İnstagram 500.000 Hikaye İzlenme
  Gerçek Kullanıcılar
  Karışık Kullanıcılar
  0-6 Saat
  Hızlı Gönderim
  2198 TL %50 İndirim

  1099 TL

  İnstagram 1.000.000 Hikaye İzlenme
  Gerçek Kullanıcılar
  Karışık Kullanıcılar
  0-6 Saat
  Hızlı Gönderim
  3998 TL %50 İndirim

  1999 TL

Ortak Özellikler
Size En Uygun Paketleri Seçin
Socialmarkt da size en uygun olan paketleri seçin.
Gerekli Bilgileri Doldurun
İşlemleri sorunsuz tamamlamak için ihtiyacımız olan bilgileri girin.
Güvenli Ödemenizi Yapın
İster Online 3D olarak ister diğer ödeme yöntemleriyle ödemenizi tamamlayabilirsiniz.
İşlem Tamam
İşlemleriniz anında başlasın, sosyal medya hesaplarınız uçuşa geçsin!
SosyalMarkt alacağınız hiçbir hizmet için sizden şifre talep etmez. Bizimle güvendesiniz.
sıkça sorulan sorular
Sıkça Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından en çok sorulan soruları sizler için derledik.
Instagram Hikaye İzlenme Güvenilir Mi?
aşağı bakan ok yukarı bakan ok
Instagram Hikaye İzlenme Nasıl Satın Alınır?
aşağı bakan ok yukarı bakan ok
Instagram’da En Fazla Kaç Story Atılır?
aşağı bakan ok yukarı bakan ok
Instagram Hikâye Etkileşimi Nasıl Artırılır?
aşağı bakan ok yukarı bakan ok
Instagram Hikaye İzlenme Neden Düşer?
aşağı bakan ok yukarı bakan ok
Hikaye Görme Sırası Neye Göre Olur?
aşağı bakan ok yukarı bakan ok
Instagram’da Gösterim Nasıl Artar?
aşağı bakan ok yukarı bakan ok
Instagram Story Nasıl Daha Çok İzlenir?
aşağı bakan ok yukarı bakan ok
liste
Kullanıcı Yorumları
Sipariş veren kullanıcılarımızın genel olarak yorumlarını aşşağıdan görüntüleyebilirsiniz.
Emir A. Öğrenci
yıldız
Yakın arkadaşım böyle bir hizmet olduğunu söylediğinde ona ilk başta inanmadım ama gerçekten varmış. Denemek için ikimizde ilk önce hikaye izlenme aldık. Etkileşime faydası olunca diğer paketlerini de sırayla denedik. Bu kadar kısa sürede yeni bir sürü takipçi falan gelmeye başladı. Bazı sayfaların nasıl bu kadar hızlı büyüdüğünü anlamış olduk. Almayı düşünüyorsanız mutlaka paketlerine bir göz atın derim.
Bekir A. Öğretmen
yıldız
Hesap etkileşimimi artırmak için her yolu denedim ama bir türlü sonuç alamadım. Son çare buradan etkileşim paketlerini denedikten sonra bunca zaman boşa uğraştığımı anladım. Düzenli paylaşım yapmanız yeterli. Instagram hikaye izlenme satın almak için tek tıkla şifresiz işlem yapılması da ayrıca sevindirdi. Gerçek kullanıcıların görüntülemesi de hesabın etkileşimini baya bir artırıyor.
Hasan A. Bireysel Kullanıcı
yıldız
Arkadaşımla kimin hikayesi daha çok izlenecek diye iddiaya girmiştik bu yöntem sayesinde kazandım. Böyle saçma iddialarımız zaten arkadaş arasında meşhurdur. İzlenme satın aldığımı bilse acısını baya bir çıkarır ama neyse. Umarım bu yoruma denk gelmez. Bu gerçeği ona bir gün bu yorumu göstererek söyleyeceğim.
Eymen S. Bireysel Kullanıcı
yıldız
Başta hikayelerin izlenmesinin artmasının ne işe yaradığını anlamamıştım ama etkileşimi baya bir artırıyormuş. Çoğu kişi bu yöntemi de benim gibi bilmiyor. Hikayeleri ne kadar çok kişi izlerse paylaşımlarınızın etkileşimine de faydası o kadar çok oluyor. Denemediyseniz hemen deneyin derim. Hızlı gönderim için de teşekkür ederim bu arada.
Berkant T. Bireysel Kullanıcı
yıldız
İşletme hesabımızın etkileşimini artırmak için daha önce yorum ve beğeni almıştık. İzlenme paketleri olduğunu bilmiyordum. Çok işe yarayacağını sanmıyordum ama organik etkileşime de baya bir katkısı olduğunu görünce şaşırdım. Sosyalmarkt gerçekten profesyonel bir sosyal medya ajansı olarak çalışıyor. Yöntemlerinin hiç biri hesaba hiçbir zararı olmadığını da belirtelim.
Nilsu Ç. Bireysel Kullanıcı
yıldız
Kız arkadaşım yeni bir makyaj sayfası açtı. Bayadır videolarının izlenmesi falan düşük kalıyordu. Doğum gününden önce Instagram hikaye izlenme satın alma paketlerinden aldım baya morali yükseldi. Hikaye dışında video Reels izlenme falan da almanız mümkün. Instagram hikaye izlenme artırma yöntemleriyle etkileşimler baya bir yükseldi. Kendim için bile almayı düşünmedim değil. Şimdilik ihtiyacım yok ama almanızı tavsiye ederim. Gerçekten işe yarıyor.
İnstagram Hikaye İzlenme Satın Al
İnstagram Hikaye İzlenme Satın Al

Günümüzde dünyanın en popüler uygulamalarından biri olan Instagram, hikaye veya bilinen diğer adıyla story özelliği ile kullanıcılarının belirli bir sürede kaybolan paylaşımlar yapmasına izin vermektedir. Instagram hikaye izlenme satın al hizmeti ise hikayelerinizin izlenme sayısının artırılması için en etkili yöntemler arasında yer almaktadır. 

Instagram hikaye satın alma işlemleri için sizin en uygun paketi seçtikten sonra güvenli olarak ödeme işlemlerini gerçekleştirerek hesabınızın etkileşimini artırabilirsiniz. Instagram hikayelerinizin daha fazla kişi tarafından izlenerek hesap etkileşiminizin artırılmasını sağlayabilirsiniz. Bu kapsamda birçok farklı sosyal medya paketimizi tercih edebilirsiniz. Uzman sosyal medya çözümlerimizi tercih ederek kısa süre içinde paylaşımlarınızın daha fazla kişiye ulaştırılması ve etkileşimin artırılması sağlanabilir. 

 

Instagram Hikaye İzlenme Nasıl Arttırılır?

Instagram hikaye izlenmelerinin artırılması oldukça basittir. Hali hazırda herkese açık bir işletme hesabı veya kişisel hesap kullanıyorsanız ilgi çekici içerikler üretmeniz gerekecektir. Paylaşımlarınızın daha fazla kişi tarafından görüntülenmesini sağlamak için hikayenize yönlendiren içerikler üretebilir ve yorumlarda bulunarak kullanıcıların doğal yollardan hesaba hikayelere bakmasını sağlamanız mümkündür. 

Instagram hikayelerinin izlenme oranlarını yükseltmek için en basit yöntem ise hikaye izlenme satın alma adımlarının tercih edilmesi gerekecektir. Instagram hikayelerinin gerçek kullanıcılar tarafından izlenerek hesap etkileşimi sağlanabilir. Hikayelerinizin beğeni sayısının da artırılması mümkündür. Bu sayede Instagram sizin hesabınızı birçok yönden öne çıkaracaktır. Instagram hikaye izlenme arttırma stratejileri sayesinde hesabınızı daha fazla kullanıcı tarafından görünür hale getirmeniz mümkündür. 

 

Instagram Hikaye İzlenme Almak Neden Önemlidir?

Instagram hikayelerinin izlenme sayısının artırılması özellikle yeni kullanıcıların profil ziyareti yapmaları ve hesabı takibe almaları açısından son derece önemlidir. Hesabınızda daha fazla kullanıcıya ev sahipliği yapmak için izlenme sayısını artıran profesyonel yöntemleri tercih ederek daha çok kullanıcı tarafından etkileşim alabilirsiniz. 

Hikaye izlenme sayısıyla beraber diğer gönderilerinizin de daha fazla kullanıcı tarafından beğeni, yorum ve izlenme sayısı açısından artırılması son derece önemlidir. Story izlenme sayısının artırılmasını sağlayabileceğiniz sosyal medya çözümlerimizi de güvenle tercih ederek organik şekilde hesabınızın büyümesini sağlayabilirsiniz. Güvenli ödeme altyapısı ve profesyonel hizmet seçenekleriyle Instagram ile ilgili tüm kurumsal sosyal medya çözüm önerilerinden yararlanabilirsiniz. 

 

Instagram Hikaye İzlenme Satın Almak Hesaba Zarar Verir Mi?

Instagram hesabınızın etkileşimin ve takipçi sayısını artırmak için tercih edeceğiniz tüm yöntemler %100 güvenlidir. Tamamen güvenli bir şekilde Instagram’dan yaptığınız paylaşımların etkileşimini artırmak için sosyal medya stratejilerimizi tercih edebilirsiniz. Tamamen algoritma ile uyumlu şekilde hesaba izlenme sayılarını ve beğeni, yorum gibi diğer unsurların gönderilmesi sayesinde hesabınız herhangi bir zarar görmez. 

Instagram hikayenizin daha fazla kişi tarafından izlenmesi için uygun paketleri tercih etmeniz gerekecektir. Düşük takipçi sayısına sahip kişilerin dikkat çekici oranlarda izlenme satın almaları hesaba bazı zararlar verebilir. Ancak genel itibariyle uzmanlığımızdan yararlanarak tamamen sorunsuz bir şekilde story izlenme sayısının artırılmasını sağlayabilirsiniz. Instagram hikaye izlenme seçeneklerini etkili şekilde kullanarak hesabınızı her zaman daha fazla kullanıcıyla buluşturmanız mümkündür. Satın alacağınız sosyal medya paketlerimiz hesabınızın güvenliğini hiçbir şekilde tehlikeye atmaz. 

 

Instagram Hikaye İzlenme Sayısı Sonradan Düşer Mi?

Instagram hikaye izlenme paketi kapsamında herhangi bir düşme veya artma yaşanmaz. Kendi takipçi sayınız dışında satın alacağınız izlenme sayısı ne kadarsa o kadar izlenme yüklenecektir. İzlenme sayısını artması veya azalması algoritmaya uygun değildir. Bu nedenle ne kadar izlenme istiyorsanız ona uygun bir izlenme paketi tercih etmeniz gerekecektir. 

Sorunsuz bir şekilde Instagram hikayelerinizin görüntülenmesi ve daha fazla kişi tarafından etkileşime sokulması için hikaye izlenme paketlerinden faydalanmanız gerekecektir. Düşmeyen Instagram izlenme sayısı ile hikayelerinizin izlenme sayılarını artırmanız mümkündür. Instagram izlenme satın al seçeneklerini kullanarak kısa süre içinde hesabınızın storylerinin daha çok Instagram kullanıcısı tarafından izlenmesini sağlayabilirsiniz.  

 

Instagram Hikaye İzlenme Hizmeti Avantajları Nelerdir? 

Sosyal medyada başarılı bir hesap yönetmek ve sürekli organik şekilde hesabın büyümesi ve etkileşim oranlarının artırılmasını sağlamak için profesyonel sosyal medya paketlerinden yararlanmanız gerekecektir. 

Tamamen gerçek hesaplar tarafından hikayenizin izlenmesini sağlayabilir ve hikaye izlenme sayısının artması sayesinde hesap etkileşiminin artırılması sağlanabilir. Hesap etkileşiminin yükselmesi algoritma tarafından hesabınızı daha fazla Instagram kullanıcısına önermesi sağlanır. Bu sayede sorunsuz bir şekilde Instagram’da daha hızlı bir büyüme elde etmeniz mümkündür. Yüksek izlenme oranlarıyla diğer etkileşim paketlerini de kullanarak Instagram’ın öne çıkan hesapları arasında yer almanız mümkündür. Günümüzde birçok Instagram kurumsal ve kişisel Instagram hesabı tarafından bu tür sosyal medya stratejileri yaygın olarak tercih edilmektedir. Instagram hikaye izlenme satın al seçeneğini güvenli bir şekilde kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.  

 

Instagram Hikaye İzlenme Ne Kadar Sürede Hesaba Geçer? 

Instagram hikaye izlenmelerinin sayısını artırmak için tercih edeceğiniz etkileşim paketi anında hesabınıza yüklenmektedir. Bilindiği üzere Instagram hikayeleri sadece belirli süreler gösterilmektedir. Bu süre sonunda Instagram hikayeleri kaybolmaktadır. Hikayeler kaybolmadan önce hesaba istediğiniz kadar izlenme oranları gönderilmektedir. 

Instagram hikayeleri kullanılmaya başladığından beri birçok kullanıcı gönderilerden daha sık bir şekilde hikaye paylaşmaya başlamıştır. Instagram hikayelerinizin izlenme sayılarını artırmak için tercih edeceğiniz paketlere göre hedeflerinize uygun şekilde izlenme satın alabilirsiniz. 

 

Instagram Hikaye İzlenme Sadece Bir Hikaye İçin Mi Geçerlidir? 

Instagram hikayeleriniz için satın alacağınız izlenmeler sadece linkini bizimle paylaşmış olduğunuz gönderiler için geçerlidir. İzlenme oranlarını artırmak istediğiniz hikayeyi seçtikten sonra hikaye izlenme oranlarının artmasını sosyal medya paketlerimizi tercih ederek sağlayabilirsiniz. 

Sadece sizin linkini paylaştığınız hikaye için izlenme sayısı artırılacağı için uygun paketleri seçmeniz ve buna göre bir veya birden çok gönderi için story izlenme paketinin satın alması gerekmektedir. Hikaye izlenme paketini tercih ettikten sonra güvenli ödeme adımlarını takip ederek rahatlıkla hesabınızın etkileşimini artırmanız mümkündür. 

 

Hikaye İzlenme Satın Almak İçin Hesap Herkese Açık Olmalı Mıdır?

Hesabınızın kilitli – gizli hesap olması halinde satın alacağınız hikaye izlenmeleri hesabınıza gönderilemeyecektir. Bu nedenle hesabınızın herkese açık olması gerekmektedir. Satın alma işlemlerini gerçekleştiren kişiler işlem öncesinde hesaplarını ve hikayelerini herkese açık yaparak izlenme oranlarını artırabilirler. 

Hikayelerinizi sadece yakın arkadaşlar ile paylaşmanız durumunda da yine satın aldığınız hikayelerin izlenme sayısı artmayacaktır. Bu nedenle mutlaka hesabınızın açık ve hikayelerin de herkes tarafından görülebilir olması şarttır. Instagram hikaye izlenme satın al hizmetiyle etkileşiminizi hemen artırabilirsiniz. 

 

Sıkça Sorulan Sorular 

 

Instagram Hikaye İzlenme Satın Alma Güvenli Mi?

Şifre paylaşmadan ve %100 güvenli ödeme altyapısını kullanarak instagram hikaye izlenme hizmetinden faydalanabilirsiniz. Tüm sosyal medya hizmetlerimiz tamamen güvenlidir. 

 

Instagram Hikaye İzlenme Ne Kadar Sürede Kaybolur?

Instagram hikayeleri 24 saat içinde kaybolmaktadır. Bu nedenle 24 saat sonunda Instagram hikayelerinizin izlenme sayıları da kaybolur. Daha sonrasında paylaştığını hikayeleri sadece siz arşivden görüntüleyebilseniz bile hikayeyi izleyen kişilerin kimler olduğunu görmeniz mümkün değildir. 

 

Instagram Hikaye İzlenme Satın Almak İçin Hangi Bilgiler İstenir? 

Instagram hikaye izlenme satın alımları için herhangi bir bilgi paylaşmanız gerekmez. Sadece izlenmesini artıracağınız story’nin linki ve ödemenin gerçekleşmesi için gereken bilgilerin verilmesi yeterlidir. 

 

İnstagram Hikaye İzlenme Satın Al
SocialMarkt