ikon Anasayfa Destek menü Giriş Yap telefon Whatsapp
1
Sepet
  Tiktok 100 Takipçi
  Gerçek Kullanıcılar
  Karışık Kullanıcılar
  0-24 Saat
  +15 Hediye
  44 TL %50 İndirim

  22 TL

  Tiktok 250 Takipçi
  Gerçek Kullanıcılar
  Karışık Kullanıcılar
  0-24 Saat
  +30 Hediye
  100 TL %50 İndirim

  50 TL

  Tiktok 500 Takipçi
  Gerçek Kullanıcılar
  Karışık Kullanıcılar
  0-24 Saat
  +50 Hediye
  218 TL %50 İndirim

  109 TL

  Tiktok 1.000 Takipçi
  Gerçek Kullanıcılar
  Karışık Kullanıcılar
  0-24 Saat
  +100 Hediye
  360 TL %50 İndirim

  180 TL

  Tiktok 2.000 Takipçi
  Gerçek Kullanıcılar
  Karışık Kullanıcılar
  0-24 Saat
  +150 Hediye
  700 TL %50 İndirim

  350 TL

  Tiktok 3.000 Takipçi
  Gerçek Kullanıcılar
  Karışık Kullanıcılar
  0-24 Saat
  +250 Hediye
  1000 TL %50 İndirim

  500 TL

  Tiktok 5.000 Takipçi
  Gerçek Kullanıcılar
  Karışık Kullanıcılar
  0-24 Saat
  +500 Hediye
  1680 TL %50 İndirim

  840 TL

  Tiktok 10.000 Takipçi
  Gerçek Kullanıcılar
  Karışık Kullanıcılar
  0-24 Saat
  +1000 Hediye
  3300 TL %50 İndirim

  1650 TL

  Tiktok 30.000 Takipçi
  Gerçek Kullanıcılar
  Karışık Kullanıcılar
  0-24 Saat
  +2500 Hediye
  9600 TL %50 İndirim

  4800 TL

  Tiktok 50.000 Takipçi
  Gerçek Kullanıcılar
  Karışık Kullanıcılar
  0-24 Saat
  +4000 Hediye
  16000 TL %50 İndirim

  8000 TL

  Tiktok 100.000 Takipçi
  Gerçek Kullanıcılar
  Karışık Kullanıcılar
  0-24 Saat
  +6000 Hediye
  26000 TL %50 İndirim

  13000 TL

Ortak Özellikler
Size En Uygun Paketleri Seçin
Socialmarkt da size en uygun olan paketleri seçin.
Gerekli Bilgileri Doldurun
İşlemleri sorunsuz tamamlamak için ihtiyacımız olan bilgileri girin.
Güvenli Ödemenizi Yapın
İster Online 3D olarak ister diğer ödeme yöntemleriyle ödemenizi tamamlayabilirsiniz.
İşlem Tamam
İşlemleriniz anında başlasın, sosyal medya hesaplarınız uçuşa geçsin!
SosyalMarkt alacağınız hiçbir hizmet için sizden şifre talep etmez. Bizimle güvendesiniz.
sıkça sorulan sorular
Sıkça Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından en çok sorulan soruları sizler için derledik.
liste
Kullanıcı Yorumları
Sipariş veren kullanıcılarımızın genel olarak yorumlarını aşşağıdan görüntüleyebilirsiniz.
İdil E. Avukat
yıldız
Çok kaliteli hizmet veriliyor. Canlı Destekteki arkadaşlar gerçekten çok ilgililer. Her türlü sorunuzu onlara sorabiliyor olmanız gerçekten çok güzel. Ben Tiktok Takipçi satın aldım. Çok hızlı geldi üstelik çok kaliteli. Teşekkürler SosyalMarkt ve ekibi.
Kerem B. Öğrenci
yıldız
Tiktok hesabımı aktif kullanan bir insanım. Açıkçası bir türlü takipçim artmıyordu. Site üzerinden Takipçi almayı duymuştum ama keşfet kapanır diye korkuyordum. Canlı Destekteki arkadaşlar sağolsun öyle bir şey olmadığını söylediler. Alacak arkadaşlar korkmadan alabilirsiniz.
Hasan T. Esnaf
yıldız
Kendimce eğlendiğim bir Tiktok hesabım var. Gerçekten çok seviyorum video çekmeyi. Ancak Takipçilerimin yetersiz olması benim motivasyonumu düşürüyordu. Bende bu sorunumu SosyalMarkt üzerinden hallettim. Çok hızlı geldi üstelik çok kaliteli.
Hamza P. Doktor
yıldız
Herkese selam. Bende bir Tiktok kullanıcısıyım. Bütün Sosyal Medya ihtiyaçlarımı SosyalMarkt sitesinden karşılamaktayım. Gerçekten çok güzel ilgileniyorlar. Üstelik Sağladıkları Hizmetler gerçekten çok hızlı ve kaliteli. Teşekkür ederim herkese
Toprak G. Mühendis
yıldız
Başlarda dolandırıcı sandım sizleri. Ancak şuan çok memnunum. Gerçekten süper bir hizmet kalitesi var. Herkes böyle demiş arkadaşlar ama gerçekten aldıktan sonra anlıyorsunuz gerçekten böyle bir kaliteyi. Teşekkürler SosyalMarkt.
Hazal E. Bireysel Kullanıcı
yıldız
Bu kadar hızlı hizmet verebileceğinizi hiç düşünmemiştim. Gerçekten beni şaşırtmakla devam ediyorsunuz. Hem kaliteli hem çok hızlı. Üstelik Ödeme Seçeneklerinizde Mobil Ödeme olması sizlere bir Müşteri kazandırdı haberiniz olsun.
Doruk G. Bireysel Kullanıcı
yıldız
Uzun süredir SosyalMarkttan alışveriş yapmaktayım. Neredeyse 2 yıl oluyor. Hiç bir sorun ile karşı karşıya kalmadım. Gerçekten çok memnunum. Geçenlerde TikTok Takipçi satın aldım. Kafam dalmış kullanıcı adımı vermemişim. Hemen ulaştılar sağ olsunlar. Teşekkür ederim herkese.
Gözde Y. İnfluencer
yıldız
Tiktok hesabıma vlog olarak video çeken bir insanım. Bu yüzden Takipçiye ihtiyacım vardı açıkçası. Çünkü hesabım aman aman gelişmiş değildi. SosyalMarkttın Tiktok Takipçi Hizmetinden yararlandım. Gerçekten çok hızlı geldi üstelik çok kaliteli.
TikTok Takipçi Satın Al
TikTok Takipçi Satın Al

TikTok takipçi satın al hizmeti en kaliteli seçeneklerden oluşur. Gerçek hesaplara ulaşmak istiyor ancak bu konuda zorluk yaşıyorsanız, SosyalMarkt olarak sunduğumuz tiktok takipçi satın al hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bu paket aracılığı ile sunulan her seçenek müşterilerin daha kolay şekilde kendi kitlelerine ulaşmasını sağlar. Kendi kitlesini yaratmak ve TikTok’ta fenomen olmak isteyen hesaplar kısa süre içerisinde takipçi satın al hizmetinden faydalanarak kitlelerini yaratabilir.

Hedeflerini gerçekleştirirken zaman kaybetmek istemeyen kişiler için özellikle hazırladığımız kaliteli paketler herkesin kullanımına açıktır. Tiktok takipçi satın al hizmetlerimizin her biri uygun fiyatlar ile sunulur ve 7 gün 24 saat boyunca sağladığımız destek sisteminden bütün müşterilerimiz kolay bir şekilde yararlanabilir.

 

TikTok Takipçi Satın Almak İşe Yarar Mı? 

Tiktok takipçi satın al paketlerimizden her biri avantajlı seçeneklerden oluşur. Bu avantajların içerisinde etki gücü yer alır. Özellikle öne çıkmak isteyen ve fenomen hesaplardan biri olmak isteyen tiktok kullanıcıları gerçek hesaplardan oluşan paketleri tercih etmelidir. Bu paketler tercih edildiği zaman tiktok paketleri daha etkili olur tiktok takipçi satın almak işe yarar mı diye merak eden herkes mutlaka paket satın almalıdır. 

Ancak bu işlem yapılırken güvenilir platformların kullanılmasına, şifre vermemeye ve ödeme güvenliğine dikkat edilmelidir. Aksi takdirde istenmeyen problemler ile karşılaşılabilir. Biz yıllardır bu alanda güvenli hizmet seçenekleri sunuluyor ve bütün müşterilerimize her zaman kaliteli paketler ile hizmet veriyoruz. Tiktok takipçi satın almak işe yarar mı diye merak eden bütün müşterilerimiz uygun fiyatlar ile sunduğumuz profesyonel ve güvenlik paketleri kullanarak kitlelerini genişletebilir.

 

TikTok Takipçi Satın Almanın Avantajları Nelerdir? 

Tiktok için takipçi satın almanın birbirinden farklı avantajları vardır. Bu avantajların başında ise çoğunlukla kullanılan platformun güvenli olması yer alır. Bu şu anlama gelir profil için hizmet alan kişiler kısa süre içerisinde popüler hesaplardan biri haline gelir. Bunun için ise her zaman güvenli seçenekler kullanılmalıdır. 

Alanında uzman SosyalMarkt ekibi tarafından hazırlanan tüm takipçi paketlerimiz, profesyonel seçenekler ile müşterilerimize sunulmaktadır. Profesyonel seçenekler sunulduğu için müşterilerimiz her zaman daha kaliteli ve daha avantajlı bir sosyal medya yönetimi ile karşılaşırlar. TikTok için takip satın almanın avantajları şunlardır: 

 • Hesabın güvenilirliği artar.
 • Organik takipçiye ulaşmak daha kolay bir hale gelir.
 • Güvenli işlem yapılır.
 • Farklı takipçilere ulaşmak daha kolay olur.
 • Etkileşim sayıları yükselir.
 • Keşfete çıkılır.
 • Farklı sosyal medya platformlarında da popüler olunur. 

 

TikTok Kadın Takipçi Satın Alınır Mı? 

TikTok kadın takipçi satın al hizmetimiz de bulunmaktadır. Uzun zamandır sektörde yer alan bir firma olarak müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda özel paketler geliştiriyoruz. Bu ihtiyaçlar arasında yer alan tiktok bayan takipçi hizmetimiz de uzun zamandır profesyonel olarak hazırlanmakta ve müşterilerimize sunulmaktadır. Müşterilerimiz. Eğer kadınlara hitap eden bir profil kullanıyorlar ise, o halde sadece kadın takipçilerini arttırmaları gerekir. 

Bu nedenle de onlar için hazırladığımız bu özel seçeneklerden yararlanarak kadın takipçi sayılarını kolay bir şekilde arttırabilir. Kolay bir şekilde takipçi sayısını yükseltmek isteyen herkes, sunduğumuz gerçek kadın takipçi paketlerine. Kolaylıkla erişebilir ve izlenme oranları da dahil olmak üzere çoğu etkileşim seçeneklerini arttırabilir. 

 

TikTok Gerçek Türk Takipçi Hizmeti Var Mı? 

Birçok kullanıcı hangi ülkede sosyal medya kullanıyor ise o ülkede fenomen olmayı hedefler. Öncelikle bölgede ünlü olduktan sonra buradaki oranların artması mümkündür. Dolayısıyla kullanıcılar Türkiye'de ünlü bir hesap olmak istiyorlar ise tiktok hesaplarını gerçek kullanıcıların takip etmesi gerekir. Bu noktada gerçek takipçilere ulaşmakta zorluk yaşanabilir. Genellikle organik yöntemler ile büyüme sağlamak, kullanıcılar için zorlu ve uzun süren bir maceradır.

Size sunduğumuz paketler ile %100 gerçek ve organik Türk takipçilere ulaşabilirsiniz. TikTok %100 gerçek Türk takipçi paketlerimiz ile hem hedeflerinizi gerçekleştirirken hem de fenomen olmanız artık çok kolay. Tüm müşterilerimiz için özenle hazırladığımız paketlerimiz kısa süre içerisinde kullanılmaya ve aktif hale gelmeye uygundur. Gerçek Türk hesaplara ihtiyacı olan kullanıcılar kısa süre içerisinde hedeflerini gerçekleştirebilir. Profilinizde bulunan gerçek hesaplar aracılığı ile herkes gerçek Türk takipçi satın alabilir.

 

Tiktok Takipçi Satın Almak Güvenli Mi?

Güvenilir TikTok takipçi satın almak tüm müşterilerimizi kapsayan bir süreçtir. Hazırladığımız paketlerden yararlanırken, müşterilerimize her zaman en iyi seçenekleri sunmaya odaklanıyoruz. Dolayısıyla profesyonel ve kaliteli hizmet almak isteyenler takipçi satın alabilir. Güvenli yöntemler ile sunduğumuz paketlerimiz her zaman müşteri dostudur. 

Kullanıcılarımız hem kolay arayüzü tercih ederken hem de profillerini güvende tutmaya devam edebilirler. Herhangi bir şifre talebinde bulunmadan verdiğimiz hizmetlerden yararlanırken, profil güvende kalmaya devam eder ve kullanıcılar TikTok hesaplarını aktif şekilde kullanabilir. 

 

TikTok Takipçi Alırken Şifre Verilir Mi? 

Bütün müşterilerimize her zaman güvenli hizmetler vermeye odaklanıyoruz. Bunun için de tiktok takipçi satın al paketlerimizden yararlanırken, kullanıcılarımızın şifre vermesini önlüyoruz. Sadece hesabın linkini istiyor ve kullanıcı adının paylaşılmasını yeterli buluyoruz. Hesap şifresini hesabın giriş bilgilerine ya da giriş linkine ihtiyaç duymuyoruz. 

Bu neden ile de şifresiz tiktok takipçi satın al hizmetimizden yararlanan her kullanıcı profilinin güvende kalmaya devam ettiğini fark eder. Herhangi bir endişe duymadan ya da önyargı oluşturmadan profilinizdeki paketler rahatlıkla kullanılabilir. Bugüne kadar verdiğimiz hizmetlerde her zaman müşteri memnuniyetini önemsedik ve önceliklendirme. Dolayısı ile SosyalMarkt olarak bütün çalışmalarımızda müşteri memnuniyetini düşünüyor ve güvenli yöntemleri kullanıyoruz. 

 

TikTok Takipçi Almak Hesabın Kapanmasına Neden Olur Mu?

Tiktok için takipçi satın alındığında algoritmanın olumsuz etkilenme ihtimali vardır. Ancak algoritmayı olumsuz etkileyen ana faktör bot hesapların ve sahte hesapların kullanılmasıdır. Bizler uzun zamandır gerçek hesapları kullanarak müşterilerimize kaliteli seçenekler sunuyoruz. Dolayısı ile etkileşim gerçek hesaplardan aktarıldığı için kullanıcılarımızın hesabı herhangi bir şekilde zarar görmüyor. 

Twitter ve diğer sosyal medya platformlarının algoritması kendi kurallarına göre düzenlenir. Twitter için belirlenen kurallar dahilinde uzmanlarımız aracılığı ile algoritma uyumlu paketler geliştiriyoruz. TikTok takipçi algoritmasını iyi bilen ekiplerimiz, profesyonel TikTok yönetimi yaparak hesabın zarar görmesini önlüyor. 

 

TikTok Takipçi Sayısı Düşer Mi?

Tiktok takipçisi satın alınmış ise gerçek hesaplardan oluştuğu için hizmet sonrasında düşüşler yaşanabilir. Ancak telafi şansımız bulunduğu için müşterilerimize güvenli hizmetler sunarız. Düşüşlere karşı önlem alan uzmanlarımız sunulan bütün paketlerde düşme sayısının az ya da hiç olmasına odaklanır. Az düşme sayısı için telafi hizmetlerimiz vardır. Bunun yanı sıra düşmeme garantisi sunulan hizmetlerimiz ile tüm kullanıcılarımız kişi sayılarında azalma yaşamadan da hizmet almaya devam edebilir. 

 

TikTok Takipçi Sayısı Neden Düşer? 

Tiktok takipçi sayısının düşmesinde birçok farklı etken vardır. Bu etkenler şu şekilde sıralanabilir:

 • Hesabın aktif olarak kullanılmaması.
 • İçerik üretiminin hedef kitle ile uyuşmaması.
 • Takipçiler ile negatif iletişim kurulması.
 • Profilin başkaları tarafından kullanılması.
 • Tiktok için belirlenen sosyal medya yönetimi stratejisinin değiştirilmesi ve etkisinin olumsuz olması.
 • Gerçek takipçi satın alınması.
 • Bot hesaplar ile iletişime geçilmesi.
 • Bot hesaplardan dolayı takipçi sayısının düşmesi.
 • Bot hesaplardan dolayı algoritmanın takipçi sayısını azaltması. 
 • Hesabın istenilen şekilde yönetilmemesi. 
 • Paylaşılan içeriklerin kalitesinin düşmesi. 

Bu sebeplerden dolayı takipçi sayısı düşebilir. Gerçek takipçi satın alınması da bazı zamanlarda takipçi sayısında azalma meydana gelmesine neden olabilir. Bu durum karşısında telafi hizmeti sunulan paketlerin tercih edilmesi gerekir. Sizin için özenle hazırladığımız düşmeyen takipçi paketlerinden kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

 

TikTok Takipçi Paketi Nasıl Seçilir?

Tiktok için takipçi paketi almak isteyen ancak nasıl alacağına karar veremeyen kişilerin belirli kriterler belirlemeleri gerekir. Takipçi paketi seçerken zorlanan kişiler için sunulan ipuçları şu şekildedir:

 • Kaç adet takipçi sayısına ihtiyaç duyulduğu, 
 • Hangi özelliklere sahip takipçiye ihtiyaç duyulduğu (kadın, Türk, global vb.)
 • Hangi bölge için takipçi satın alınması gerektiği (yurt içi, yurt dışı vb.)
 • TikTok takipçi paketi satın almak için bütçenin ne kadar olduğu, 
 • TikTok takipçi paketi alırken önemsenen diğer etkileşimlerin ne olduğu (izlenme, beğeni, yorum vb. bütüncül paketler ya da fenomen paketler) 
 • TikTok takipçi satın alırken önceliğin ne olduğu (sayının düşmemesi, gerçek takipçi olması, aylık oto hizmet verilmesi vb.) 

 

TikTok takipçi arttırma yöntemleri arasında hizmet satın alımı tercih edilecek ise kriterler belirleyerek hareket edilebilir. Tüm kriterlere uygun birbirinden çeşitli paketlerimiz bulunmaktadır. 

 

TikTok Takipçi Paketi Nasıl Alınır?

Tiktok takipçi paketi almak isteyen kişiler kısa süre içerisinde hizmet satın alımı yapabilir. Hizmetlerimizden yararlanırken izlenen adımlar son derece kolaydır. Bu adımlar müşterilerimiz için şu şekilde açıklanabilir:

 • TikTok takipçi satın al menüsüne girilir. 
 • Menüde yer alan paketler incelenir ve alınacak olan seçilir. 
 • Gerekli bilgiler sistemdeki doğru yerlere yerleştirilir (örneğin profil linki)
 • Ödeme adımı tamamlanır.
 • İşlem onaylanır. 

 

TikTok için takipçi satın almak bu kadar kolaydır. Tüm bu süreç ortalama 10 dakika sürmektedir. 

 

TikTok Takipçi Paketi Hesaba Ne Zaman Yüklenir? 

Tiktok için takipçi satın alan kullanıcılarımız kısa süre içerisinde yeni kitlelerine ulaşabilir. Gerçek hesaplardan oluşan içeriklerinizin her biri profesyonel yöntemler ile hazırlanır. Gerçek hesaplar kullanıldığı için satın alımı yapılan paket sayısına bağlı olarak bu sürecin uzaması mümkündür. Takipçi paketi satın alındıktan sonra genellikle 10 dakika içerisinde aktarım süreci başlamaktadır. 

Aktarımın ne zaman tamamlanacağı ise kaç adet takipçi satın alındığını ve havuzda kaç adet takipçi bulunduğuna bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Ancak çoğunlukla bütün takipçilerin hesaba yüklenmesi bir günden fazla sürmektedir. Eğer bir günden fazla sürecek ise bu durumda yetkililerimiz, müşterilerimiz ile iletişime geçmekte ve bilgi aktarmaktadır. Çoğunlukla hizmet satın alındığının fark edilmemesi için geniş bir zamana yayılan özel paketlerimiz de vardır. Bu paketler yüksek oranda takipçi alan profiller için geçerlidir. 

 

TikTok Takipçi Paketi Ödeme Yöntemleri Nelerdir? 

TikTok takipçi satın al mobil ödeme avantajı ile de sunulmaktadır. Uygun fiyatlar ile satışa sunulan tik tok takipçi paketini alabilmek için ödeme yöntemi seçmek gerekir. Ödeme yöntemi seçtikten sonra ödeme yöntemine bağlı olarak adımlar değişebilir. Örneğin dijital ödeme yöntemini kullanacak olan bir kişi ile bankadan havale yapacak olan kişinin ödeme adımları farklıdır. Tiktok takipçi paketi almak isteyen herkes için sunduğumuz adil ve eşit yöntemler şu şekilde sıralanabilir:

 • Havale 
 • EFT 
 • Kredi kartı (dijital ödeme) 
 • Banka kartı (dijital ödeme)

 

TikTok Takipçi Ödemesi Güvenli Mi? 

Tiktok takipçi paketlerimizden her biri güvenli seçenekler ile ödeme yapılması için hazırlanmıştır. Internet sitemizin altyapısı son derece güçlüdür. Ödeme için önemli özellikler sisteme dahil edilmiştir. Dolayısı ile özellikle çevrim içi ödeme metodunu kullanacak olan kullanıcılarımızın herhangi bir endişe duymasına gerek yoktur. 

Tiktok takipçisi satın almak isteyen herkes kolaylıkla ödeme yapabilir ve bütün süreçte güvenlik önlemleriyle karşılaşabilir. Yapılan ödeme esnasında kredi kartı ya da banka kartı gibi bilgiler sisteme dahil edilmemektedir. Dolayısı ile altyapı tarafından saklanmayan bu bilgiler güvenli şekilde kullanılır ve ardından platformun hafızasından silinir. 3D secure altyapısının yanı sıra SSL sertifikası da yer alan platformumuzdan hiçbir sorun ile karşılaşmadan işlemler tamamlanabilmektedir. TikTok güvenli takipçi al hizmetimiz sorunsuzdur. 

 

TikTok Takipçi Hizmeti için Destek Hattı Var Mı?

SosyalMarkt olarak sunduğumuz tüm paketlerden yararlanırken 7 gün 24 saat boyunca destek hattımıza ulaşılabilir. Tüm kullanıcılarımız merak ettikleri soruları destek hattımıza yönlendirebilir tiktok takipçisi satın alan herkes ya da alma sürecinde olan bütün kullanıcılarımız kolaylıkla destek hattımızı tercih edebilir. Destek hattımızda hem hizmetlerimiz hakkında derinlemesine bilgi edinirken hem de müşterilerimiz kafalarına takılan her soruya kolaylıkla yanıt bulabilmektedir.

Sadece sorunlar için değil, potansiyel sorular ve hizmetler için de müşteri destek hattımızı kullanabilirsiniz. İşlem sonrasında işlem öncesinde ya da işleme anında destek hattımız her zaman müşterilerimizin yanındadır. Haftanın her günü ve her saatinde kolaylıkla kullanılabilir olan takipçi hizmetimiz aynı zamanda destek hattımız ile güçlendirilmiştir. 

 

TikTok Takipçisi Satın Alınır ise Anlaşılır Mı?

Sosyal medya kullanan kişiler eğer hizmet satın almak isterler ise profesyonel düşünmeleri gerekir. Profesyonel düşünmeden hareket edildiği takdirde hem hesabın zarar görmesi hem de profilin açığa çıkması ile karşılaşılabilir. 

Bu sonuçlar ile karşılaşmamak adına. Profesyonel çalışmalar yürüten platformumuzda hizmet alınmalıdır. Bunun yanı sıra takipçi sayısının artırıldığı gizli kalınsın isteniyor ise strateji belirleyerek hareket edilmelidir. TikTok takipçisi satın alındığını ortaya çıkaran ipuçları şunlardır: 

 • Sadece takipçi almak ve diğer etkileşim sayılarını düşük bırakmak. 
 • Bot takipçi satın almak 
 • İçerik üretmeyen ya da hiç gönderisi olmayan bir hesap için yüksek oranda takipçi almak 
 • Etkileşim sayılarının takipçi sayısının hızına yetişmemesi 
 • Etkileşim sayılarının takipçi sayısı ile orantısının düşük olması 
 • Gerçek hesaplardan hizmet almamak 

 

En iyi TikTok takipçi satın alma sitesi olarak sağladığımız hizmetler ile tüm müşterilerimiz profesyonel şekilde hizmet alabilir ve açığa çıkma riski ile karşılaşmazlar. 

 

Global TikTok Takipçisi Satın Alınır Mı?

Yabancı TikTok takipçisi satın al hizmetimiz de bulunmaktadır. Tüm hizmetlerimiz müşterilerimizden aldığımız geri bildirimler ile geliştirilmeye devam edilmektedir. Bu neden ile de %100 gerçek TikTok takipçisi global hesaplar ile de hizmetini verdiğimiz bir alandır. Global TikTok takipçisi hizmetlerimizden faydalanırken her zaman gerçek hesaplar ile etkileşim kurulur. Profilini yurt dışında da büyütmek ve dünya çapında tanınan bir profil haline gelmek isteyen TikTok kullanıcıları, global hesaplardan oluşan takipçi paketlerini tercih edebilir. Global TikTok takipçisi satın alırken isteyen kullanıcılarımız Türkiye pazarında da büyüme sağlayabilmek için %100 Türk takipçi TikTok paketlerini de kullanabilir. 

 

Yeni Açılan TikTok Hesapları Takipçi Almalı Mı?

Yeni açılan TikTok hesapları takipçi almalı ancak sadece takipçi paketleri ile yetinmemeli. Hesabın hizmet aldığının da anlaşılmaması için ilk gönderiye yönelik izlenme, beğeni, yorum gibi etkileşimler alınmalı. Kontrollü bir büyüme hedefleniyor ise takipçi almak için şu adımlar izlenmeli: 

 • Beğeni ve yorum gibi diğer etkileşimlerin yer aldığı paketler de kullanılmalı. 
 • Düzenli aralıklar ile takipçi ve diğer etkileşim oranlarında artış yapmak için paket satın alınmalı.
 • Gerçek kullanıcılardan oluşan %100 organik TikTok takipçi satın al hizmetleri kullanılmalı. 
 • Üretilen içerik ile uyumlu takipçi satın alınmalı (örneğin kadın takipçi) 

Bu şekilde yeni açılan TikTok hesapları hizmet satın alarak gerçek hesaplara organik yöntemler ile ulaşmaya devam edebilir. 

 

TikTok Takipçi Satın Al
SocialMarkt